Wyciąg na Szyndzielni

Malutka trasa narciarska, do której znacznie trudniej ze Szczyrku dotrzeć niż po niej szusować. Stok ma ok. 300 metrów długości, a średnie nachylenie wynosi 17% - czyli łagodnie, niezwykle przyjaźnie dla początkujących narciarzy. Wydajność orczyka to 400 osób na godzinę.

Jednak wyciąg znajduje się wysoko w górach, w partiach właściwie niedostępnych dla samochodów zwykłych turystów - zarówno z uwagi na terenowe trudności, jak i obszary przyrody chronionej. To jedno. Po drugie - wyciąg należy do pobliskiego schroniska i w sezonie zimowym pracuje tylko w soboty i niedziele. Chyba, że zbierze się grupa 10 lub więcej osób i telefonicznie umówi się na jazdę.

Jako że sprzęt można wypożyczyć na miejscu - odrobiny białego szaleństwa najłatwiej będzie na Szyndzielni zażywać tym, którzy lubią zimowe wędrówki po górach i zatrzymają się w schronisku. Ewentualnie wjeżdżając kolejką linową od strony Bielska-Białej.

Dodaj opinię

Karnety normalne 15-35 zł

Karnety dla grup zorganizowanych (powyżej 20 osób) 10-25 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg na Szyndzielni adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg na Szyndzielni, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg na Szyndzielni.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg na Szyndzielni. Redakcja serwisu www.szczyrk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-35 zł
    Wyciąg na Szyndzielni cena biletu normalnego: 15-35 zł
  • Grupowy 10-25 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg na Szyndzielni opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij