Szlak rowerowy wokół Skalitego

Ośmiokilometrowa, stosunkowo łagodna pętla - w sam raz na pierwszą rowerową wycieczkę zaraz po przyjeździe do Szczyrku. Tym bardziej, że nie powinna trwać o wiele dłużej niż trzy kwadranse. Niebieska trasa zaczyna się nieopodal miejskiego ratusza, przy Bilańskim Moście.

Rowerowy szlak kieruje się do góry ulicą Leśną - dokładnie tak, jak piesza ścieżka na Skrzyczne. Wspólny odcinek kończy się w okolicach Siodła, gdzie kolarze udają się na drogę używaną do zwożenia wyciętego drewna. Po okrążeniu Skalitego szlak zjeżdża do ulicy Górskiej, a do punktu początkowego wraca się deptakiem nad Żylicą.

Dodaj opinię
Szlak rowerowy wokół Skalitego adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak rowerowy wokół Skalitego, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak rowerowy wokół Skalitego.
  • Ulica
    Leśna
    Szlak rowerowy wokół Skalitego mieści się przy ulicy Leśna w Szczyrku
  • 43-370 Szczyrk
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak rowerowy wokół Skalitego opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij