Szlak rowerowy Górka-Bieniatka

Szlak oznaczony kolorem niebieskim, o długości nieco ponad dziewięciu kilometrów (~9200 m). Z centrum miejscowości należy kierować się na ulicę Wczasową, gdzie rozpoczyna się wspinaczka. Po kilku zakrętach i nawrotach dojeżdża się do charakterystycznego Centrum Kongresów i Rekreacji “Orle Gniazdo”, skąd już niedaleko do sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski.

W okolicy kościoła trasa zaczyna pokrywać się z czarnym szlakiem - wiedzie przez osiedle Więzikówka w rejony Polany Bartosicka. Rozciągają się stąd wspaniałe panoramy Beskidu Żywieckiego i pasma Skrzycznego. W pobliżu Bieniatki drogi rozdzielają się, rowerzystów czeka wymagający pełnego skupienia zjazd do ul. Szczytowej, a nią powrót do centrum Szczyrku. Przewidywany czas wycieczki to niespełna godzina.

Dodaj opinię
Szlak rowerowy Górka-Bieniatka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak rowerowy Górka-Bieniatka, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak rowerowy Górka-Bieniatka.
  • Ulica
    Beskidzka / Wczasowa
    Szlak rowerowy Górka-Bieniatka mieści się przy ulicy Beskidzka / Wczasowa w Szczyrku
  • 43-370 Szczyrk
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak rowerowy Górka-Bieniatka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij