Pływalnia COS-u Skalite

Typowo sportowy basen, zaprojektowany z myślą o nauce pływania i organizacji zawodów różnego szczebla. Trudno, żeby było inaczej, to w końcu obiekt należący do kompleksu Centralnego Ośrodka Sportu, w pierwszej kolejności służący przygotowującym się do ważnych, nawet olimpijskich startów.

Kryta pływalnia COS-u w Szczyrku posiada sześć 25-metrowych torów, po około 2 m szerokości każdy. W pięciu z nich głębokość waha się w przedziale 1,6-1,8 m, a jeden został specjalnie spłycony do 90 cm, żeby już kilkuletnim dzieciom zapewnić jak najlepsze i jak najbezpieczniejsze warunki - zajęcia prowadzi doświadczona kadra instruktorów. Warto dodać, że woda uzdatniana jest za pomocą promieniowania UV, co stanowi nadzwyczaj efektywną metodę.

Basen wyposażony jest w elektroniczny system pomiaru czasu, uruchamiany na potrzeby rozmaitych zawodów - obiekt dysponuje homologacją Polskiego Związku Pływackiego do rywalizacji na poziomie krajowym. Po intensywnym wysiłku można się zrelaksować w jacuzzi, dostępnego w ramach standardowego biletu. Dodatkowo płatne są najróżniejsze zabiegi z szeroko rozumianej odnowy biologicznej - w tym sauna.

Dodaj opinię

Wejściówki na basen:

  • normalne - 8 zł do 16:00 ; 9 zł po 16:00 ; 10 zł w weekendy
  • ulgowe - 6 zł do 16:00 ; 7 zł po 16:00 i w weekendy
  • karnety na 10 wejść, ważne przez 2 miesiące - normalne 80 zł , ulgowe 60 zł

Zarezerwowanie jednego toru - 75 zł/h

Zarezerwowanie całego obiektu - 450 zł/h

Godzina w saunie (potrzebne minimum 2 osoby) - 30 zł

Różne zabiegi z dziedziny hydroterapii - 8,5-25 zł

Zabiegi odnowy biologicznej - 8,5 zł za jeden

Masaże i inne zabiegi - 10-37 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Propozycja dla miłośników najprostszych wodnych sportów i zabaw wodnych od Centralnego Ośrodka Sportu i Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Basen jest pełnowymiarowy, ma 25 metrów długości i 12,5 m szerokości. Wydzielono na nim 6 torów, w tym jeden znacznie płytszy - do nauki dla dzieci (i nie tylko) pod okiem instruktorów. Dodatkowo można skorzystać z jacuzzi.

Pływalnia COS-u Skalite adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia COS-u Skalite, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia COS-u Skalite.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Pływalnia COS-u Skalite. Redakcja serwisu www.szczyrk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 6-7 zł
    Pływalnia COS-u Skalite cena biletu ulgowego: 6-7 zł
  • 8-10 zł
    Pływalnia COS-u Skalite cena biletu normalnego: 8-10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia COS-u Skalite opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij