Pętla biegówkowo-rowerowa

Całoroczne i ogólnodostępne centrum rekreacji, zaprojektowane z myślą o dwóch, mogłoby się wydawać iż kompletnie różnych dyscyplinach sportowych - narciarstwie biegowym i kolarstwie crossowym. Wspólnym mianownikiem w Szczyrku okazała się odpowiednio skonfigurowana trasa.

Dzięki temu przy ul. Sosnowej turyści (jak też mieszkańcy) mogą zażywać zdrowego ruchu przez cały rok. Latem na rowerze, a zimą na biegówkach. “Wybujały”, acz niezbyt stromy profil zbudowanej trasy - między najniższym a najwyższym punktem jest ok. 30 m różnicy - sprawia, że niespełna dwukilometrowa pętla (1850 m długości) powinna przypaść do gustu zarówno kompletnym żółtodziobom, jak też całkiem zaawansowanym kolarzom i narciarzom.

Obiekt dysponuje homologacjami Polskiego Związku Kolarskiego i Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, dzięki czemu na pętli można rozgrywać rozmaite zawody - a w szczyrkowskim kalendarzu imprez znajduje się sporo sportowych wydarzeń, w trakcie których w przyjacielskiej atmosferze rywalizują amatorzy.

Dodaj opinię

Górskie centrum rekreacji, wybudowane na dawnych pastwiskach. Zapewnia znakomite warunki do uprawiania dwóch dyscyplin sportowych: narciarstwa biegowego i kolarstwa crossowego. Trasa ma 1850 m długości, maksymalna różnica poziomów to ok. 30 m. Posiada certyfikaty FIS i PZK, a jej charakterystyka powinna pasować tak początkującym, jak i doświadczonym amatorom.

Filmowaniem Pętli biegówkowo-rowerowej może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Pętla biegówkowo-rowerowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pętla biegówkowo-rowerowa, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pętla biegówkowo-rowerowa.
  • Ulica
    Sosnowa / Salmopolska
    Pętla biegówkowo-rowerowa mieści się przy ulicy Sosnowa / Salmopolska w Szczyrku
  • 43-370 Szczyrk
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pętla biegówkowo-rowerowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij