Korty tenisowe COS

W rozbudowanym kompleksie Centralnego Ośrodka Sportu i Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku znalazło się miejsce również na obiekty tenisowe. Wszystkie funkcjonują na świeżym powietrzu, ich przeznaczenie jest typowo rekreacyjne. Miłośnicy białego sportu mają tutaj do dyspozycji cztery boiska do swojej ulubionej gry.

Trzy spośród kortów szczyrkowskiego COS-u mają nawierzchnię ziemną, wykonaną z klasycznej, czerwonej mączki ceglanej. Kto jednak zamiast namiastki French Open woli wyobrażać sobie grę na korcie centralnym Wimbledonu, ma dyspozycji kort wyłożony sztuczną wprawdzie, ale zawsze trawą - mieści się on na stadionie, pomiędzy bieżnią lekkoatletyczną a boiskiem piłkarskim.

Jak szczyci się kierownictwo ośrodka, o odpowiednią jakość nawierzchni dba się tutaj każdego dnia. Obiekty dysponują też sztucznym oświetleniem - dodatkowo płatnym - na miejscu można również wziąć lekcje gry u profesjonalnych instruktorów.

Dodaj opinię

Wynajęcie kortu tenisowego:

  • na godzinę w weekend - 20 zł
  • na godzinę w "zwykły" dzień - 18 zł
  • na cały dzień - 250 zł

Dodatkowa opłata za oświetlenie kortu:

  • dwiema lampami - 10 zł
  • czterema lampami - 20 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Część szczyrkowskiegoCOS-u przeznaczona w głównej mierze dla największych dżentelmenów wśród sportowców - w końcu tenis, przynajmniej ten w amatorskim wydaniu, wciąż zasługuje na miano białego sportu. Do dyspozycji graczy oddano cztery korty - jeden ze sztuczną trawą i trzy z nawierzchnią ziemną, z ceglaną mączką. Każde z boisk posiada system oświetlenia.

Korty tenisowe COS adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe COS, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe COS.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe COS. Redakcja serwisu www.szczyrk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 18-40 zł
    Korty tenisowe COS cena biletu normalnego: 18-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe COS opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij