Kompleks Narciarski Biały Krzyż

Zespół dwóch wyciągów na Przełęczy Salmopolskiej - i jak zachwalają właściciele tej kameralnej stacji narciarskiej, jest to jeden z tych zakątków w Beskidach, gdzie śnieg trzyma się wyjątkowo długo. Dokładając do tego absolutnie fantastyczne widoczki, tak w Szczyrku powstało niezwykle klimatyczne miejsce do zimowego wypoczynku.

Do wyboru są dwie trasy, o długości około 200 oraz 300 metrów. Na obu bocznych skrajach dość szerokiego stoku (od 35 do 60 m) pracują wyciągi - jednoosobowy talerzykowy oraz dwuosobowy orczyk. Zbocze należy do bardzo łagodnych, idealnie dla narciarskich i snowboardowych nowicjuszy - na miejscu można zasięgnąć porad profesjonalnych instruktorów. Prawdziwi “wymiatacze” raczej nie mają co liczyć na trudniejsze wyzwania. Właściciele nie zapomnieli o “saneczkarzach” - mają dla siebie wydzielony fragment stoku, dzięki czemu deski i płozy nie wchodzą sobie nawzajem w paradę.

Kompleks narciarski Biały Krzyż posiada oświetlenie i system sztucznego naśnieżania. W razie konieczności stok jest systematycznie ratrakowany. W pobliżu wyciągów działają wypożyczalnia sprzętu i lokal gastronomiczny.

Dodaj opinię

SEZON 2016/17

Karnety czasowe:

  • godzina 18 zł
  • dwie godziny 30 zł
  • od ósmej do dziesiątej rano 20 zł
  • od siedemnastej do dwudziestej 35 zł

Karnety punktowe - ważne cały sezon:

  • 100-1000 punktów za 10-70 zł
  • wjazd wyciągiem Bartuś 15 punktów
  • wjazd wyciągiem Biały Krzyż 20 punktów

Kaucja za kartę magnetyczną 10 zł

Szczegóły i aktualności pod http://www.bialykrzyz.com.pl/cennik.php

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Kompleks Narciarski Biały Krzyż adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kompleks Narciarski Biały Krzyż, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kompleks Narciarski Biały Krzyż.
Ceny biletów / cennik wejść do Kompleks Narciarski Biały Krzyż. Redakcja serwisu www.szczyrk.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-80 zł
    Kompleks Narciarski Biały Krzyż cena biletu normalnego: 10-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kompleks Narciarski Biały Krzyż opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij