Beskidzka Galeria Sztuki

Obiekty sztuki sakralnej i nie tylko, podziwiać można także w Beskidzkiej Galerii Sztuki.

Galeria ta prezentuje głównie współczesne malarstwo i ceramikę, organizuje też „Spotkania ze sztuką”, podczas których odbywają się wykłady o sztuce, warsztaty plastyczne, koncerty muzyki klasycznej, wieczory autorskie poetów i pisarzy. Galeria jest także miejscem organizacji wielu imprez folklorystycznych.

Dodaj opinię

Powstała w 1995 roku, by jak najszerszej publiczności zaprezentować i przybliżyć twórczość i konkretne dzieła współczesnych artystów. Jak szczycą się włodarze Beskidzkiej Galerii Sztuki, instytucja blisko współpracuje z imponującą liczbą ponad 130 twórców - malarzami, grafikami, rzeźbiarzami itd. Organizuje również koncerty, warsztaty czy spotkania autorskie.

Beskidzka Galeria Sztuki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Beskidzka Galeria Sztuki, zobacz gdzie w Szczyrku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Beskidzka Galeria Sztuki.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Beskidzka Galeria Sztuki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij